אוהלים לאירועים בזול- 4 סיבות מדוע כדאי!

מדוע כדאי להשקיע בהשגת אוהלים לאירועים בזול? ישנם כמה סיבות לכך. ישנם 2 קווים משותפים לכל הסיבות: הראשון, הוא שהפקת אירוע באוהל, מאפשרת לערוך את האירוע בכל פינת טבע יפה בארץ. הסיבה השנייה, היא החיסכון במחיר. במאמר זה, נפרט 4 סיבות הנגזרות מעקרונות אלו:

אוהלים למכירה בזול

 מכירת אוהלים

ניתן לערוך אירוע בכל מקום בטבע הפתוח:

כאשר אתם רוצים לערוך אירוע באוהל, תוכלו לבחור בכל פינת טבע יפה בארץ. תוכלו להציב את האוהל על חוף הים, במדבר, או ביער. לא תמיד ניתן למצוא גן אירועים מסודר בנוף שרצינו. יש לזכור, שהנוף בסביבת האוהל, הוא הנוף באלבום התמונות מהאירוע. לכן, משתלם מאוד לאתר אוהלים לאירועים בזול, ולהציב במקום שתבחרו.

מחיר השכרת אוהל- לעומת מחיר של גן אירועים:

מה שהופך גן אירועים למפואר ויוקרתי, הוא הנוף והסביבה הטבעית. גן אירועים יוקרתי, הוא גן אירועים שיצר סביבה מלאכותית, הנראית ממש כמו סביבה טבעית. מחיר גן אירועים כזה, הוא יקר מאוד. עוד לפני שהתחלנו לדבר על הקייטרינג. לכן, במציאת אוהלים לאירועים בזול, אתם שוכרים לעצמכם גן אירועים בזול.

מתכננים אירוע של מאות משתתפים? לא תמיד תמצאו אולם מתאים!

כל מי שמתכנן אירוע של מאות משתתפים, נתקל בבעיה- לא תמיד מוצאים אולם מתאים, שמכיל את כל המשתתפים. לפעמים יהיו אולמות כאלו, אבל לא מספיק יפים. או שיש אולמות ענק מפוארים- אבל יקרים מאוד. לכן, השכרת אוהלים לאירועים בזול, פותרת את בעיית המקום. ליושבים באוהל יש תחושה נעימה. ניתן לעצב את האוהל ממש כמו בגן אירועים. והכי חשוב- כל מאות המשתתפים יוכלו לשבת באוהל וליהנות מהאירוע.

אוהלים למכירה

יותר זול לשכור אוהל ולעצב לבד אירוע- מאשר לשכור אולם מעוצב:

אולמות האירועים, מתפרנסים מעמלות תיווך. יש את המחיר הבסיסי של שכירת אולם. אבל, מחיר מנה באולם- נגזר ממחיר התשלום לקייטרינג של בעל האולם, התשלום למעצב, ועוד. בעל האולם מרוויח מעמלות תיווך. לכן, השכרת אוהלים לאירועים בזול, חוסכת לכם את פער התיווך, ומוזילה במחיר ניכר את עלות האירוע. זול יותר לעצב אירוע לבד, מאשר באולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *