באמצעות אוהלים לאירועים אפשר לערוך אירוע באווירה שונה וייחודית, שלא ניתן ליצור במתחמים סגורים אחרים.במהלך החיים אנו זוכים לחגוג אירועים משמחים רבים ובכל אירוע אנו צריכים לקבל פחות או יותר את אותן ההחלטות:

באיזה תאריך לבחור, היכן לקיים את האירוע ומהי מסגרת התקציב שאנו מעמידים לטובת העניין. אם בעבר האפשרות היחידה הייתה לערוך אירועים באולמות או במתמחים סגורים, כיום יש אופציה חדשה יחסית, והיא לשכור אוהלים לאירועים.

 

 

אוהלים להשכרה מחיר

 השכרת אוהלים לאירועים

 

מה היתרונות באוהלים לאירועים?

האפשרות לשכור אוהלים לאירועים מבטלת את הצורך במציאת מקום סגור ומיועד לאירועים, וזהו היתרון הראשון. אוהלים לאירועים ניתנים להקמה בחוץ וזה פותח בפניכם את האפשרות לערוך את האירוע שלכם ביער, בפארק, בחוף הים או בחצר גדולה. למעשה הטבע כולו הופך למקום מתאים בתנאי שמדובר במשטח ישר.

היתרון השני הוא מחיר האוהלים. אין ספק שבהשוואה למחירי אולמות האירועים, המחיר של השכרת אוהל לאירועים נמוך באופן משמעותי ולכן זה יכול להיות פתרון עבור מי שהחליטו על תקציב מצומצם או אנשים המעוניינים להשקיע את רוב הסכום בשאר מרכיבי האירוע ולא רק במקום עצמו. המחיר האטרקטיבי הופך את האפשרות לשכור אוהלים כזמינה לא רק לחברות להפקת אירועים, אלא גם לאנשים פרטיים או קבוצת חברים המחפשים רעיון שונה ומיוחד לערוך בו את המסיבה שלהם.

כמו כן, אי אפשר להתעלם מכך שבניגוד לאולמות אירועים, בהם בדרך כלל מדובר במקום גדול המיועד למאות אנשים, אוהלים לאירועים הם אינטימיים יותר ולכן הם מתאימים במיוחד למי שמחפש לערוך אירוע למספר נמוך או ממוצע של מוזמנים, כשמצד אחד הוא רוצה שכולם יתנועעו בחופשיות ולא תהיה צפיפות, ומצד שני הוא לא רוצה שהם ירגישו שהם הולכים לאיבוד ונטמעים בתוך שטח גדול מדי.

יתרון נוסף של השכרת אוהלים לאירועים זו האווירה המיוחדת המתקבלת. כאשר עורכים אירוע באולם סגור או בגן אירועים, יש איזו תחושה של רשמיות ורצינות. לעומת זאת, אירוע הנערך באוהל ענק מאופיין באווירה חופשית ומשוחררת, ובהרגשה של חיבור לטבע ולסביבה.

 

השכרת אוהלים לאירועים

אז אם אתם מחפשים לערוך אירוע באווירה שונה, אוהלים לאירועים הם ללא ספק מה שאתם צריכים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *