אתם מבררים על אוהל להשכרה, ומעוניינים להצליח בבחירה שלכם. חשוב לכם שהאוהל יענה על הצרכים וישמש אתכם היטב. כך תבחרו.

בבתי העסק שמספקים מוצרים להשכרה ניתן לגלות כי יש מבחר רחב של מוצרים. בין היתר תגלו כי במחלקת אוהלים להשכרה יש אוהלים מסוגים שונים ובגדלים רבים. כדי לבחור את האוהל המתאים והרצוי לכם עליכם לשים לבכם למספר פרמטרים. כך תוכלו להיות בטוחים שבחרתם את מה שמתאים ועונה על הצורך המדובר.

אוהלים לאירועים להשכרה

 השכרת אוהלים לאירועים

אוהלים להשכרה – פרמטרים בבחירה

הגודל הרצוי לכם –

לקראת כל אירוע שאתם עורכים הנכם אמורים לקבל החלטה בדבר גודל האוהל הנצרך לכם. וזאת מכיוון שיש להשיג כיום אוהלים במבחר גדלים. הבחירה שלכם תתבצע בהתאם למספר המשתתפים באירוע, וכן בהתייחס לכמות הרהיטים / מוצרים שאתם אמורים להכניס לשם. לדוגמה, אם מדובר באירוע מכירות יהיה עליכם לבחון את גודלם של המוצרים שלכם ואת הכמות אותה אתם מתכוונים להכניס פנימה.

אופן ההקמה –

אמנם קל ונוח לשכור אוהל, אך יש להבחין בין הסוגים השונים של האוהלים. כיוון שיש אוהלים להשכרה שההרכבה שלהם פשוטה וקלה, לעומת כאלו שמלאכת ההקמה דורשת מאמץ רב. אמנם פעמים יומלץ על אוהל שההקמה שלו מורכבת יותר בגין סיבות שיפורטו להלן. אך עליכם לדעת לקראת מה אתם הולכים. כך תתארגנו בהתאם.

יציבות –

לכל אוהל להשכרה יש רמת יציבות מסוימת. אך גם בעניין זה ניתן להבחין בין סוגים שונים של אוהלים. מסתבר כי אוהל יציב ידרוש הקמה מורכבת יותר. אך אם מדובר בהקמה חד פעמית, ועם תום השימוש בפירוק חד פעמי אין בכך חיסרון. ואילו מעלת היציבות תורגש לכל אורך האירוע.

מיזוג –

כאשר מקיימים אירוע אוהלים להשכרה חשוב לוודא כי ניתן להתקין בו מערכת מיזוג. בין אם מדובר ביום קיצי לוהט בו יהיה צורך לקרר את המקום, ובין אם על יום קר מדובר – ובו יהיה חשוב לחמם את השטח. בררו האם אוהלים להשכרה מתאים למיזוג ואטום מספיק על מנת לשמור על הטמפרטורה שתושג.

השכרת אוהלים לאירועים בחנו את מכלול הפרמטרים והתעניינו על אוהלים המוצעים להשכרה. בחרו את האוהל המתאים שיתאים לצרכים שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *