זה המקום להתעניין נכון בכל מה שקשור באוהלים למכירה.

חשוב לדעת כי בטיחות זה לפני הכול, אוהל צריך להיות מקום בטיחותי, אמנם אוהל נראה כמין מבנה ארעי, אבל אם מתעניינים באוהלים למכירה וודאי שרוצים לערוך בהם אירועים גדולים, אם כך הבטיחות, החומרים, המוטות והיריעות צריכים להיות עשויים מחומרים טובים ואיכותיים, להיות מורכב בצורה טובה ונכונה ומעל הכול להבטיח כי האירוע יתפקד פרפקט מבחינת המבנה.

אוהלים למכירה מכירת אוהלים

טיפים לבחירת אוהלים למכירה:

מקום האוהל –

המקום בו האוהל יוצב צריך להיות ברור עוד לפני שמתעניינים באוהלים למכירה, משום שבסופו של דבר האוהל יחזיק או לא יחזיק מעמד בהתאם למזג האוויר, הרוחות ותנאי הסיבה והתאמת החומר של האוהל למיקום הינו הכרחי.

ייעוד –

מטרת האוהלים הינה התנאי השני והברור, אוהלים להופעות או אוהלים לאירועים, או אולי אוהלים להפעלות, הייעוד ישפיע על סוג האוהל והוא גם ישפיע על גודל האוהל, אילו ועוד ירכיבו את המכלול שיביא בסוף להכרעה של איזה אוהל ייבחר.

קבוע –

בדרך כלל אנשים שמתעניינים באוהלים למכירה מבקשים את האוהלים כמבנה ארעי, אבל קיימים מיקרים רבים בהם האוהל הולך להיות קבוע, כמו בגני אירועים וכדומה, אופן ההרכבה והחומרים יהיו חלק מהשיקולים לגבי קביעות האוהל.

שלושת פרמטרים אילו הם רק חלק מהפרמטרים אותם חשוב למדוד כאשר הולכים לבחור אותם, כדאי לדעת לפני שאוהלים למכירה הזו טווח שוק רחב מאוד והפרטים השונים הינם רבים, הערכות נכונה מראש יכולה לסייע בהפלת ההחלטה הנכונה כלפי האוהל הנבחר על מנת להגיע לשימוש מספק.

אוהל שממוקם במקום מוצלח, מתאים לייעוד שלו, מתאים לאופן בו ישתמשו בו מבחינת תנאי השטח וכל הנלווים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *