מה צריך לקחת בחשבון כאשר מבררים לגבי השכרת אוהלים ולאילו אירועים זה יכול לשמש?
בר מצוות ובת מצוות, חתונות, בריתות ואירועים משפחתיים נוספים – בכל סוגי האירועים האלו אפשר לראות יותר ויותר שימוש באוהלי ענק המשמשים כמתחם לאירוע. לאוהלי הענק יש אפקט מרשים וחגיגי, המאפשר לחגוג בהרכב גדול, ובמחירים נמוכים ביחס לאולם אירועים קונבנציונאלי. מלבד אירועים, אוהלים משמשים כמובן לקמפינג וגם לאירוע שטח, כנסים וירידים. שימוש נוסף שיש לאוהלים הוא בנסיבות מצערות והכוונה בעיקר אוהלי אבלים להשכרה .


אוהלים להשכרה מחיר

השכרת אוהלים לאירועים

מה חשוב לקחת בחשבון?
• איכות וחוזק – לא משנה לאיזו מטרה אתם צריכים את האוהל, חשוב להזמין אוהל איכותי ועמיד. אוהל חזק הוא אוהל אטום לגשם, ושאינו קולט חום. גם להתקנה יש חשיבות וכדאי להזמין את האוהלים מחברה שמציעה שירותי התקנה במקום בצורה מקצועית ויציבה, כדי שהאוהל לא יעוף או יזוז בכל משב רוח.

• מידות – מידות האוהל חשובות גם הן וכדאי להתייעץ לגבי גודל האוהל המתאים וגם לגבי גובהו. באוהלים המשמשים לקמפינג הגובה פחות חשוב, אך הוא כן משמעותי כאשר מדובר באוהלים לאירועים או אוהלי אבלים, בהם אנשים צריכים לעמוד בצורה נוחה ומרווחת.

השכרת אוהלים לאירועים

• פתחים – שימו לב לפתחי הכניסה והיציאה מהאוהל וגם לפתחי האוורור. אם האוהל אמור לשמש לשעות רבות או לימים, מומלץ לשכור אוהל אם פתחי כניסה ויציאה מרווחים ונוחים וחלונות אוורור, שיאפשרו כניסה ויציאה של אוויר ומניעת ריחות לא נעימים בתוך האוהל.

• שירות – לא תמיד יש צורך בכך, אבל חשוב לברר האם החברה מספקת גם שירותי הובלה, הקמה ואיסוף של האוהל.

• ציוד משלים – במקרים רבים בהם שוכרים אוהלים, יש צורך גם בציוד משלים, כמו מחצלות לשכיבה או לישיבה, כסאות ופתרונות ישיבה אחרים, שולחנות, פטריות חימום, מאווררים או מזגנים ניידים, מקררים וכן הלאה. אם יש לכם צורך בציוד נוסף מלבד האוהל, בדקו אם תוכלו לקבל את כל הציוד מאותה חברה ועל ידי כך גם להוזיל עליות וגם לקבל את הכל בפעם אחת מאותו ספק.

אוהלים יכולים לשמש למטרות רבות ואפשר למצוא חבילות השכרה נוחות במחירים אטרקטיביים, המתאימים גם לאנשים פרטיים וגם לחברות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *