השכרת אוהלים 

כל אירוע שאנו מתכננים יכול להתקיים במקומות שונים, באולם סגור, בבית, בפארק או תחת כיפת השמיים. את ההחלטה הסופית על מיקום האירוע כדאי לעשות כמה שיותר מהר כך שניתן יהיה להתקדם. השכרת אוהלים היא פעולה שתתבצע במידה ונחליט לקיים את האירוע תחת כיפת השמיים. השכרת אוהלים תיעשה דרך חברת השכרה של ציוד לאירועים ומומלץ לוודא שמדובר על חברה מקצועית ומנוסה.

אוהלים להשכרה

 השכרת אוהל

אם אנו מתכננים השכרת אוהלים יהיה עלינו להבין תחילה מה הוא גדול האירוע שלנו. מספר האנשים שיוזמנו הוא פרמטר חשוב מאוד בבחירת השכרת אוהלים מתאימים וככל שמדובר על יותר מוזמנים, כך האוהלים יהיו צריכים להיות גדולים ומרווחים יותר. ישנם דברים רבים שניתן לבצע ככל שמדובר על השכרת אוהלים לאירוע. אפשר לבשל בתוך האוהלים, להגיש מזון, לכרוך הופעה ועוד. בנוסף אוהלים להשכרה גם יאפשרו למוזמנים להיות מוגנים מפני מזג האוויר, שמש חזקה, גשם ורוחות.

מתי כדאי לשכור אוהל לאירועים

את ההשכרה מומלץ לבצע כמה שיותר קרוב לתאריך של האירוע, מאידך מומלץ לשריין את האוהל כמה שיותר מוקדם כך שלא תישארו ללא אוהלים להשכרה. פניה לחברת השכרות איכותית תבטיח ציוד ברמה גבוהה והקמה של האוהל בשטח (אם נדרשת עזרה). ישנם אוהלים בגדלים שונים וכל אוהל מתאים לאירוע מגודל אחר, כדאי תמיד לשכור אוהל מעט גדול יותר ממה שתכננתם כך שתהיה תחושה של מרווח בקרב האורחים.

לאיזה אירוע זה מתאים

למעשה ככל שמדובר על עונת הקיץ או הסתיו ניתן לערוך כל אירוע תחת כיפת השמיים עם אוהל מקצועי. אוהל טוב יחזיק מ מעמד לאורך כל האירוע וניתן להקים אותו כמעט בכל מקום ועל גבי כל תשתית. חשוב לבחור בצוות הקמה מיומן שיודע כיצד להקים את האוהל ולחזק אותו בצורה ראויה כך שהוא לא יקרוס במהלך האירוע.

 אוהלים להשכרה בזול

ניתן גם להוסיף ציוד  משני כמו מיזוג נייד, מאווררים, שולחנות וכיסאות פלסטיק, אוהלים להשכרה יוכלו לעמוד על תילם כמה שעות או ימים בהתאם לצורך ועל כן כדאי שהם יהיה יציבים. כדאי להצטייד גם בגנרטור איכותי שיאיר אוהלים להשכרה ויאפשר שימוש במכשירי חשמל שונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *