אוהל גדול יכול לשמש כמקום לימי השבעה, אך בכל הקשור לאוהלי אבלים מחירים ופרטים נוספים תלויים בגורמים משתנים.

לאנשים אבלים אין חשק או פניות נפשית להתעסק עם כל הסידורים הקשורים לימי השבעה וזה מובן והגיוני. לכן במקרים רבים הם מטילים את האחריות על כתפיו של אדם קרוב. אדם זה צריך לוודא שהכל נעשה כמו שצריך, מבלי להטריד את בני המשפחה, כולל לדאוג למקום מסודר בו יוכלו לשבת את ימי השבעה. אוהל אבלים מאפשר לשבת שבעה בצורה נוחה, מבלי לארגן את הבית ולדאוג לנקות אותו ולסדר מחדש בסופו של כל יום. אחד הדברים שצריך לבדוק לפני שמזמינים אוהל אבלים, זה את המחיר.

אוהלי אבלים מחירים
לצערנו מותו של אדם יכול לגרור הוצאות כספיות לא מתוכננות. בין ההוצאות אפשר למנות את הוצאות ההלוויה והקבורה, הוצאות הכיבוד והשתייה למנחמים במהלך השבעה, ארוחות לבני המשפחה האבלים והקמת המצבה. לכן, כאשר מזמינים אוהלי אבלים מחירים זה אחד הדברים הראשונים שכדאי לבדוק, כי במקרים רבים אפשר לחסוך כסף.

אוהלי אבלים להשכרה

השכרת אוהלים לאבלים

למה הכוונה? יש קריטריונים שונים המשפיעים על מחיר אוהלי אבלים:
• האם האוהל נדרש ליום אחד, מספר ימים או לשבוע מלא? לעתים, גם אם בני המשפחה אינם יושבים ביחד את כל ימי השבעה ולכן אין צורך באוהל אבלים למשך שבוע שלם, מחיר ההשכרה היומי של אוהל אבלים גבוה משמעותית ואינו משתלם ביחס למחיר של שבוע השכרה. למשל, מחיר השכרה של אוהל ליום יכול לעמוד על סכום של 1,400 ₪, בעוד שמחיר ההשכרה לשבוע שלם יעלה רק מאה שקלים יותר.

• באוהלי אבלים מחירים לקנייה ומחירים להשכרה הם סיפור שונה לחלוטין. מחיר השכרה לשבוע יעמוד על 1,500 ₪, ומחיר הקנייה של אותו אוהל יעמוד על 5,000 ₪. עם זאת, כאשר מדובר בחברה או בגוף המעוניינים להרחיב את שירותיהם ולכלול גם השכרת אוהלים, במקרה שלהם משתלם יותר לקנות אוהל ולא לשכור בכל פעם.

• באוהלי אבלים מחירים יכולים להעיד גם על טיב האוהל. אוהל מבד נושם, כמו כותנה יעלה יותר מאוהל מבד לייקרה. כאשר יושבים שבעה ובעיקר כשמצפים למנחמים רבים, כדאי לבחור בבד נושם כדי שיהיה אוורור בתוך האוהל ולא תחושת מחנק.

השכרת אוהלים לשבוע

בין שלל המשימות והסידורים המוטלים על אדם הדואג לכל צרכי המשפחה במהלך השבעה, כדאי לפחות לוודא שהשכרת אוהלי אבלים מחירים נוחים ושירות מקצועי של חברת ההשכרה, יכולים להוריד מכתפיו עול כבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *