החיים שלנו מורכבים מקשת רחבה של רגעים שונים, החל מרגעים שמחים, דרך רגעים מרגשים ועד לרגעים עצובים. אחד מהרגעים העצובים שמטלטלים אותנו במיוחד, הוא פטירתו של בן משפחה קרוב. גם אם זה קורה בפתאומיות וגם אם הדבר היה ידוע מראש – תמיד מדובר באותו סוג של כאב ועצב גדול.

יחד עם כל הארגונים שיש לעשות לצורך סידורים אחרונים כמו הודעה למשפחה וחברים, הדפסות מודעות אבל לתלייה, סידורי לוויה ועוד, אנו צריכים גם לדאוג למקום אליו כל המנחמים יגיעו כדי לתמוך ולחבק.

הפתרון הטוב ביותר לשם כך הוא השכרת סוכת אבלים מחברה מקצועית ואמינה.

השכרת סוכות אבלים ,השכרת אוהלי אבלים

  השכרת סוכות אבלים ,השכרת אוהלי אבלים

יתרונות השכרת סוכת אבלים

כדי שלכל המשפחה המורחבת וגם למנחים יהיה מקום מספיק גדול ומרווח להיות בו, במהלך הימים הקשים והכואבים של ימי האבל, כדאי לבצע השכרת סוכת אבלים שתמוקם מחוץ לבית. לרוב אי אפשר לדעת כמה אנשים יגיעו כדי לנחם ולתמוך חוץ מהמשפחה, כך שקבלת המנחמים בבית הפרטי היא פחות נוחה במיוחד אם מגיעים הרבה אנשים.

השכרת סוכת אבלים תשמור על הפינה השקטה שאתם כה זקוקים לה בביתכם, כך שאף אחד לא יצטרך להיכנס אליכם הביתה ולהפר את השקט והשלווה שאתם מחפשים כרגע. כך גם כל המשפחה המורחבת שמגיעה לערוך את סעודת המצווה, תוכל להתרווח בתוך השכרת סוכת אבלים ללא בעיה של צפיפות ומחנק.

השכרת סוכת אבלים עם ציוד נלווה

על מנת להקל על כל הסידורים שיש למשפחה לעשות ברגע כואב שכזה, ניתן לבקש מחברת השכרת סוכת אבלים גם להזמין את כל הציוד הנלווה שנדרש לתוך השכרת סוכת אבלים. כך הם יוכלו לספק עבורכם כסאות לכולם, שולחנות מתקפלים ויציבים, מקררים לאחסנת אוכל ושתייה וגם מגוון פתרונות חימום וקירור לכל מזג אוויר.

אם יש צורך לבצע השכרת סוכת אבלים בתקופת החורף, כאשר בחוץ קר וגשום מאוד, סוכת האבלים תעניק לכל המנחמים מחסה פני הגשם והרוחות ללא חשש. ניתן להציב בתוך סוכת האבלים גם תנורי חימום או מזגנים ניידים, כך שיוכלו לחמם את כל החלל והשטח של אוהל האבלים.

השכרת סוכות אבלים ,השכרת אוהלי אבלים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *