פטריות חימום יכולות לשמש אותנו הן באופן פרטי לבית או לגינה והן בהקשר העסקי כאשר יש לנו עסק שמארח אנשים ופועל בשעות הערב. במקרה כזה נרצה לדאוג לחימום המקום ועל ידי כך נרכוש פטריות חימום שיעשו את העבודה. המגוון עצום ויש כמה הבדלים ביניהן, ולכן אספנו עבורכם מספר טיפים לבחירת פטריות חימום.

סוג הפטרייה

 ישנן שני סוגי פטריות חימום: גז וחשמל. בדקו אילו פטריה תתאים יותר לשימוש שלכם ולמקום בו אתם רוצים לשים את הפטרייה. שימוש בפטרייה חשמלית יהיה בטיחותי יותר בדרך כלל, אולם לפטריות גז יש היתרונות שלהן.

השכרת פטריות חימום , פטריות חימום למכירה מחיר

פטריית חימום למכירה

כמות הפטריות

 כדאי לכם לבדוק מחירים באתר האינטרנט שלנו לגבי סוגי הפטריות השונות שאתם יכולים לרכוש. יש כמה הבדלים בין הפטריות והמחירים יהיו בהתאם לסוגי הפטרייה, לעוצמתה, חברת הייצור, עיצוב וכו'. אם אתם רוצים הוזלה במחיר תוכלו לבקש זאת בהנחה שתבצעו רכישה של כמה פטריות לטובת העסק שלכם.

עוצמת החימום

 אחד ההבדלים בין פטריות החימום הוא בעוצמת החימום שהיא מפיקה. בעוד ישנן פטריות חימום שניתן לשלוט על כמות החום ישנן אחרות שמידת החום בהן קבועה. כמו כן בין אם יש שליטה על מידת החום או לא, יש כאלה שיכולות להפיק חום גבוה יותר לרדיוס גדול יותר.

פטריות חימום למכירה

עיצוב מתאים

 וכמובן שההבדל העיקרי בין הפטריות הוא בעיצוב שלהן. יש אינספור עיצובים וכדאי לכם לבחור מגוון רחב שלהן על מנת להתאים את הבחירה שלכם לעיצוב המקום בו הן הולכות לעמוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *