לפעמים, נזמין אוהלים בהשכרה בצפון. לעיתים, נרצה לישון באוהל על חוף ים הכינרת. לפעמים, נרצה לארגן אירוע בצפון. מה נצטרך לקחת בחשבון כאשר נתכנן את שכירת האוהל? נצטרך להגדיר את המטרה המדויקת של האוהל. נצטרך להחליט האם להרכיב בעצמנו את האוהל, או להיעזר בשירות חברת ההשכרה. וכמובן, יהיה עלינו לדאוג לכל הפרטים הקטנים באוהל.

מה מטרת האוהל?

החלק המשמעותי בשיקולים בעת חיפוש אוהלים להשכרה בצפון– הוא: מה מטרת האוהל? ישנם מספר מטרות להשכרת אוהלים. לכל מטרה, יש סוג אוהל שונה. יש אוהלים המיועדים עבור שינה. יש אוהלים המיועדים עבור אירוע, ויש אוהלים המיועדים עבור ניחום אבלים. אוהל בחוף הים יהיה קטן ואישי, וקל להרכבה. אוהל לאירוע- יהיה גדול. אוהל עבור ניחום אבלים, יהיה אוהל בינוני.

אוהלים להשכרה בצפון

 השכרת אוהל בצפון

האם עלינו לשאת את האהל ברכב?

כיצד מניידים את האוהל אל היעד? כאשר שוכרים אוהל עבור לינה משפחתית, ניתן לשים את האוהל ברכב. אוהלים אלו מתקפלים. אולם, כאשר מחפשים אוהלים להשכרה בצפון לאירוע, או עבור ניחום אבלים, מומלץ שצוות ההשכרה ינייד את האוהל. ההרכבה ופירוק האוהל לוקחים זמן ואנרגיות. לא תמיד, יש הזמן הדרוש לכך, או את הידע הטכני הנדרש. ישנן חברות השכרה אמינות למדי, כך שהמזמין לא חייב להיות נוכח במשך כל זמן ההרכבה והפירוק של האוהל.

האם כדאי להרכיב בעצמנו את האוהל?

באופן כללי, סוג האוהלים היחידי שכדאי להרכיב בעצמנו, הוא אוהל המיועד ללינה בעת טיול. בשאר סוגי האוהלים, ההרכבה קשה יותר. לכן, כדאי להוסיף תשלום לחברות השכרת אוהלים בצפון, ולתת לנציגי החברה להרכיב את האוהל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *